posilovna

Posilovna je plně vybavena 30 stroji značky GRÜN SPORT tak, aby vyhovovala všem zájemcům o posilování. Najdete zde posilovací stroje, které jsou určeny jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Cvičit můžete samostatně podle Vašich představ nebo pod vedením kvalifikovaných trenérů. Náš tým Vám poskytne asistenci, pomoc při tréninku a odborné poradenství s ohledem na Vaše individuální potřeby a zdravotní stav.

Speciální část posilovny je vybavena posilovacími lavicemi a jednoručními činkami od 1 do 60 kg (interval 2 kg), které jistě uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Kardiozóna, která je od posilovny oddělena skleněnou stěnou, nabízí výhled na údolí Vltavy. Najdete zde rotopedy, stepper, crossový trenažér a běhací pásy s možností volby programů.

Strečinková zóna se nachází v klidnější části posilovny. K dispozici jsou zde lavice, ribstole (žebřiny) a podložky, které slouží pro nezbytné protažení těla před i po cvičení.

Nabízíme široký výběr nápojů, které si můžete vypít v příjemném prostředí našeho baru a při tom si vybrat z nabídky dalšího doplňkového prodeje, ke kterému patří výživové doplňky různých značek (proteinové tyčinky, spalovače tuku, proteinové a sacharidové nápoje, energetizéry, aminokyseliny, iontové nápoje a mnoho dalších).

 

 

 

 Kde nás najdete

Praha 8 – Bohnice
Zhořelecká 514
Tel.: 607770487

 Otevírací doba

Po – Čt: 7:00 – 22:00 hod.
: 7:00 – 21:00 hod.
So: 8:00 – 13:00
Ne: 8:00 – 13:00 – pauza – 16:00 – 21:00 hod.